kontakt-dermatolog

Dermatolog w Chełmie


Jeśli potrzebujesz fachowej porady doświadczonego dermatologa, zachęcam do odwiedzenia gabinetu dermatologicznego w Chełmie. Dzięki kompleksowej ofercie usług medycznych, nowoczesnym urządzeniom jestem w stanie zaoferować swoim pacjentom najwyższą jakość obsługi medycznej.

Jeśli chcą Państwo ustalić dogodny termin wizyty w gabinecie, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Oferuję także doradztwo dermatologiczne każdemu, kto ma problemy ze skórą włosami czy alergią. Zachęcam do zadawania pytań za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniam, że udzielę wyczerpującej odpowiedzi na każde zapytanie.

Zapytaj o leczenie chorób skóry

Nazwisko:  

E-mail 

Treść:  

Kod:  

captcha

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.kardiologchelm.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANDRZEJ GRELECKI LEK. MED. SPEC. CHORÓB WEWNĘTRZNYCH KARDIOLOG, Szymanowskiego 2 22-100 Chełm, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem grel7@poczta.onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Zabiegi dermatologiczne

Gabinet dermatologiczny
Dermatolog – Elżbieta Grelecka

Adres: ul. Szymanowskiego 2,
22-100 Chełm

Tel.: 604 995 977

E-mail: grel7@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia gabinetu:

wtorek: 16:00-17.30

środa. 16:00-17.30