kontakt-kardiolog

Kardiolog w Chełmie


Zachęcam do odwiedzenia gabinetu kardiologicznego w Chełmie każdego, kto chce zasięgnąć informacji z zakresu kardiologii czy chce wykonać kompleksowe badania kardiologiczne. Bogata oferta usług medycznych, nowoczesny sprzęt diagnostyczny to gwarancja najwyższej jakość obsługi medycznej.

Zachęcam również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu rezerwacji terminu wizyty czy też w celu zapytania o ofertę. Chętnie służę radą i pomocą w budzących wasze wątpliwości sytuacjach. Zapewniam, że odpowiem na każde zapytanie.

Zapytaj o badanie Echo serca

Nazwisko:  

E-mail 

Treść:  

Kod:  

captcha

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.kardiologchelm.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANDRZEJ GRELECKI LEK. MED. SPEC. CHORÓB WEWNĘTRZNYCH KARDIOLOG, Szymanowskiego 2 22-100 Chełm, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem grel7@poczta.onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Gabinet kardiologiczny

Leczenie chorób serca
Andrzej Grelecki

Adres: ul. Szymanowskiego 2,
22-100 Chełm

Tel.: 602 448 167

E-mail: grel7@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia gabinetu:

Wt.: 16.00-19.00

Śr.: 16.00-18.00

Pt.: 16.00-19.00