dermatolog

Gabinet dermatologiczny w Chełmie

Elżbieta Grelecka Specjalista Dermatolog
Witam serdecznie na stronie internetowej gabinetu dermatologicznego, w którym przyjmuję pacjentów z chorobami skór oraz alergiami. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób dorosłych, jak i młodzieży, której głównym problem jest trądzik młodzieńczy.

Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym dermatologiem, który oferuje kompleksowe usługi medyczne z zakresu chorób alergicznych oraz chorób skór. Pojawiające się na rynku nowoczesne, nieinwazyjne zabiegi oraz najnowszej generacji sprzęt do zabiegów deramatologicznych, skłaniają mnie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy w zakresie dermatologii.

Zabiegi dermatologiczne

W gabinecie wykonuje się:

– testy alergiczne

– peelingi kwasami owocowym

– kriochirurgia (wymrażanie
zmian skórnych)

– dermatoskopia – ocena zmian
barwnikowych skór

– Cosmelan – leczenie przebarwień skóry

Specalista dermatolog oferuje:

• leczenie chorób skóry m.in.:

      – trądzik, grzybice, łuszczyca,

• leczenie alergii

• leczenie owrzodzenia kończyn dolnych

• leczenie żylaków kończyn dolnych


Piękna i zdrowa skóra
Skóra to naturalna bariera ochronna naszego organizmu, ale także naturalne źródło piękna i wdzięku. Dlatego ważne jest, aby dbać o nią każdego dnia.

Odpowiednie nawilżanie, używanie środków kosmetycznych przeznaczonych dla konkretnego typu cery, a przede wszystkim codzienna higiena to podstawy zdrowej i pięknej skóry.

Jeśli potrzebujesz porady specjalisty, jak zadbać o skórę czy włosy, zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Zapewniam kompleksową diagnostykę i skuteczne leczenie chorób skóry.

Leave a Reply